Hakkımızda

 

          ÇAĞRI SARRAFİYE 1982 yılında kurulmuş olup  kalite,güven ve dürüstlük temel ilkesi ile bayramyeri 468 sk. No:8 adresinde Denizli halkına hizmet vermektedir. 

       

       Kuruluşundan itibaren altın takı ve saat üzerine perakende satış yapan firmamız 2008 yılından bu yana altın takı çeşitlerine ilave olarak gümüş ve çelik takı ürünlerini de beğeniye sunmuştur.

        

       Zengin ürün yelpazesi ile müşterilerimize kaliteli ürünleri uygun fiyatla sunduğumuz gibi geri satışlardada en doğru fiyat avantajını sağlamak prensibimizdir.

 

        Kuruluşundan bu yana temel ilkesi her zaman dürüstlük olan için firmamız günümüze gelinceye kadar bu olgusundan hiçbir zaman ve hiçbir sebep uğruna taviz vermemiştir. 

 

      Bir aile şirketi olarak hizmet veren firmamız sektörde 29 yılını tamamlamış olup ikinci kuşaklara mesleğin bilgi,tecrübe ve deneyimlerini başarı ile aktarabilmiştir.      

     

       Özellikle güven unsurunun ön plana çıktığı altın alışverişlerinde uzun yıllardan bu yana güvenilen ve tercih edilen bir firma olmanın haklı gururunu yaşarken daha nice uzun yıllarda bu güveni kaybetmemek temel amacımızdır.